NELER YAPIYORUZ ?

VİP TRANSFER HİZMETLERİ

Şirketimiz protokol taşımacılığı, kongre, seminer organizasyonlarında veya bunların dışında bireysel olarak kişi veya grupların havaalanı transferlerini gerçekleştirmektedir. Bu transferler esnasında araç seçeneği olarak otomobil, VIP otomobil, minibüs, VIP minibüs, midibüs veya otobüs seçenekleri sunulmaktadır.

Yurtiçi ve yurtdışından havayoluyla gelen bütün konuklarımızın havaalanından karşılanıp istedikleri adrese ulaşımı sağlandığı gibi, havaalanına gitmek isteyen misafirlerimizin adreslerinden alınıp havaalanına transfer hizmeti de karşılıklı olarak gerçekleştirilmektedir.

Dürüstlüğün meziyet değil, iş zorunluluğu olduğuna inandığımızdan standart, edinilen tecrübe ve kazanılan müşteri memnuniyetinin korunması ve devam ettirilmesi için müşteri ihtiyaçlarını mümkün olduğu kadar hızlı sağlamaktayız.

Yaptığımız işte başarılı olmak için kararlı, cesur ve azimli olmak, daha da önemlisi yaptığımız işe saygı duymak çok önemlidir.

Vip Turizmi olarak şehir içi ve şehirlerarası turizm alanında 14 yıllık bir tecrübeyi başarılarla geride bıraktık ve ülke insanımıza en iyi hizmeti vermeye çalıştık ve çalışmaktayız.

Firmamız özel tur hizmetlerinde kişi veya kurum ayırt etmeden, yurtiçi veya yurtdışına yönelik özel turlara araç temini sağlamaktadır. Bu kapsamda örneğin; kurum ve kuruluşların hazırladıkları özel programlar çerçevesinde yurtdışı turlarına, vakıf ve derneklerin düzenledikleri gezi programlarına, haftasonu ve günübirlik gezilere araç temininde bulunmaktadır.
Programın nerede başlayıp nerede biteceğine kendinizin karar vereceği bu özel turlara, Özulusoy turizm güvencesiyle, profesyonel sürücü ve modern filosundan seçeceğiniz araçlarla konforlu bir yolculuğa çıkabilirsiniz.

Kongre ve seminer organizasyonlarının en önemli temel taşlarından birisi, gelen misafirlerinizin doğru yere doğru zamanda iletilmesini sağlamaktır. Bu yüzden Özulusoy turizm olarak; pazarlama, tanıtım, seminer ve her türlü toplantı ve organizasyonlarınızda konuklarınızın ilk geliş noktalarından (havaalanı, terminal, tren garı, otel vb.) alınarak organizasyonun düzenlendiği yerlere transferleri, bu transferler esnasında talep edilirse rehberlik hizmeti sunulması ve organizasyon sonrasında tüm konukların istedikleri noktalara geri dönüşlerinin sağlanması gibi seçenekler üstün bir kaliteyle sağlanır.

Genç, dinamik ve profesyonel bir ekiple sizlere çok daha iyi hizmetler sunabilmek için bir araya geldik. Şimdiden bize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.