NELER YAPIYORUZ ?

ÖĞRENCİ SERVİS TAŞIMACILIĞI

Öğrenci Taşımacılığı’nda servis hizmeti özel hizmet, özel sorumluluktur. Bu sorumluluğun bilincinde olan Özulusoy Turizm geleceğimiz olan çocuklarımızın güvenliğini her şeyden önde tutmaktadır. Çocuklarımızın güvenliği ve rahatını okul öncesi ve sonrası teminat altına almak, Özulusoy Turizm için ülkemize yapılan en önemli hizmetlerden biridir.

Özulusoy Turizm öğrenci servislerinde çocuklarımızın güvenliğini, konforunu, okul öncesi ve okul dönüşü iç huzurunu bozmadan hizmet vermek bilinciyle hareket etmektedir. Hergün binlerce çocuğumuz yol arkadaşımız oluyor ve Özulusoy Turizm’in öğrenci servisi konusundaki sertifika ve başarı belgeleri bizler için tüm çocukları YOL ARKADAŞIMIZ yapıyor.

Varlıkları, Sizler ve Bizler için çok önemli geleceğimiz olan, Okul, Dershane ve yuva’da eğitim gören öğrencilerimizi en güvenli ve konforlu şekilde evlerinden okullarına, okullarından evlerine , EMNİYET, DÜRÜSTLÜK ve TİTİZLİK ilkeleri ile çalışarak en üst düzeyde ÖZEN GÖSTEREREK ulaştırmaktadır.İlimizin seçkin okullarında öğrenim gören öğrencilerimize Özulusoy Turizm’in konforlu son model araçlarıyla hizmet verilmektedir.

Firmamız, geçmişten gelen ve bugün yaşadığı okul taşımacılığı tecrübesi dahilinde, Güvenlik ve disiplin şartını göz önüne alarak, geleceğimiz olan yavrularımızı evlerinden okullarına, okullarından evlerine ulaştırmak için en güvenli ve konforlu şartları sağlamıştır. Firmamız geleceğimizin teminatı olan, bugünün küçükleri yarının büyükleri yavrularımıza en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktadır. … Sürücülerimiz; işinde uzman en az 3 yıl tecrübeli, sağlık muayenesinden geçmiş, sabıka temiz kaydı alınmış, güvenilir, sorumluluk sahibidirler.

İnsan hayatının değeri ve konu geleceğimiz yani çoçuklarımız olduğunda sorumluluğumuzun tam olarak bilincideyiz. Pedagogların yaptıkları araştırmalarda öğrenci servislerindeki önem, çocuk yaşlarda edinilen trafik bilinci Özulusoy Turizm için ayrı bir önem taşımaktadır.

…Ayrıca, her sürücümüz psikoteknik testlerden geçmiş bulmaktadırlar.Servis araçlarımız; Firmamızda çalışan tüm servis araçları ve sürücüleri, 21234 sayılı resmi gazetede İçişleri Bakanlığı’nın yayınladığı Servis Araçları Hizmet Yönetmeliğinde belirtilen ilgili maddelerdeki şartlara haizdir.

Öğrenci servis taşımacılığı’nın rahat, konfor, huzur ve güven içinde yapılabilmesi için araçlar; kontrol edildikten, sürücüler ise titizlikle eğitildikten sonra hizmete başlamaktadır.

Şirketimiz tüm servis hizmeti veren araçlarımızda Araç Takip Sistemi ile araçlarımız GPS uyduları sayesinde 7 gün 24 saat sayısal haritalar üzerinde izleyebilir; hızlarını, izlemiş oldukları güzergahı, duraklama yaptıkları yerleri ve araçlarınıza ait daha birçok bilgiyi on-line olarak takip edebilirsiniz