NELER YAPIYORUZ ?

PERSONEL SERVİS TAŞIMACILIĞI

Personel taşımacılığında yaşantımızın en büyük zorluklarından biridir ulaşım. Araç sayısının giderek artması, teknik altyapı yetersizliği, hem çalışanlarımızı hemde işverenlerimizi oldukça güç durumlara düşürmektedir. Özulusoy turizm 1996 yılında sınırsız ve etkin hizmet, sürekli müşteri memuniyeti parolasıyla çıktığı yolda bugün birçok şirkete güvenli, konforlu ve dakik personel servisi ve öğrenci servisi hizmeti sunarak başarılı bir yükseliş trendi yakalamış bulunmaktadır.

Özulusoy turizm çalıştığı tüm kuruluşlara eğitimli kadrosuyla, güvenli, konforlu, dakik bir hizmet sunarken zamanın en büyük değer olduğunun bilincinde, zamanı lehinize çevirmektedir. İstanbul gibi metropol bir şehirde, hizmet verdiğimiz firmalara güven veren, her probleme anında çözüm üreten hassas bir yapı içinde çalışmaktayız.

Firmamız, EMNİYET, DÜRÜSTLÜK ve TİTİZLİK ilkeleri ile çalışarak Özel ve kamu kurumlar ,Holdingler,Şirketler ve Fabrikaların personelini mesai kaybına uğratmadan sabah evinden işyerine, akşam mesai saati bitiminde; işyerinden alıp evlerine güvenli bir şekilde ulaştırmaktadır.

Şirketimiz tüm servis hizmeti veren araçlarımızda Araç Takip Sistemi ile araçlarımız GPS uyduları sayesinde 7 gün 24 saat sayısal haritalar üzerinde izleyebilir; hızlarını, izlemiş oldukları güzergahı, duraklama yaptıkları yerleri ve araçlarınıza ait daha birçok bilgiyi on-line olarak takip edebilirsiniz.

Ayrıca, her sürücümüz psikoteknik testlerden geçmiş bulmaktadırlar.Servis araçlarımız; Firmamızda çalışan tüm servis araçları ve sürücüleri, 21234 sayılı resmi gazetede İçişleri Bakanlığı’nın yayınladığı Servis Araçları Hizmet Yönetmeliğinde belirtilen ilgili maddelerdeki şartlara haizdir.

Personel taşımacılığı’nın rahat, konfor, huzur ve güven içinde yapılabilmesi için araçlar; kontrol edildikten, sürücüler ise titizlikle eğitildikten sonra hizmete başlamaktadır.

Hizmete başladığımız günden bugüne dek, şirket vizyonunun ışığında, sektörde üstlendiğimiz öncülük görevini yerine getirmeye çalışmaktayız. Ana faaliyetimiz, personel taşıma hizmeti verme konusunda anlaşma sağladığımız firmaların personelinin, güvenli, huzurlu, sağlıklı ve dakik bir şekilde taşınmasını sağlamaktır. Bu anlamda, Özulusoy Turizm Operasyon ve Müşteri İlişkileri departmanımız, bağlı olarak çalışanlarımız, aynı standartlarda hizmet verebilmesi için çalışmaktayız.

Sürücülerimiz; işinde uzman en az 3 yıl tecrübeli, sağlık muayenesinden geçmiş, sabıka temiz kaydı alınmış, güvenilir, sorumluluk sahibidirler.