KURUMSAL

image

Hakkımızda

Firmamızın kurulduğu 1996 yılından itibaren başta personel taşımacılığı, öğrenci taşımacılığı olmak üzere turist taşımacılığı ve yurt içi tur organizasyonları düzenlemek veya araç temin etmek üzere hizmet vermektedir. Servisçilik alanında uzun yıllarda oluşan tecrübelerle dopdolu bir kadroyuz. Bu kadroyu bünyesinde barındıran firmamız şehir içi servislerde kalite ve çağa uygun hizmet vermenin kıvancı içerisindedir.

Müşteri memnuniyetini ilk planda tutan firmamız hizmet verdiği alanda en iyi olmayı, Güvenilir ve güler yüzlü davranmayı temel ilke edinmiştir. Şirketimizde görev yapan araçlar sürücülerimiz 12 05 1992 tarihli ve 21234 sayılı Yönetmeliğinde Belirtilen ilgi maddelerindeki şartlara uygundur. Personel taşımacılığında firmamızı tercih edecek tüm kurum ve kuruluşlara ÖZULUSOY TURİZM farkını sunmaz bizim için prestij olacaktır.

Firmamız alanında uzman kadrosuyla ve üstün hizmet anlayışıyla uluslar arası kalite standartlarına uygun hizmet vermektedir. Kalitesine ISO 9001:2000 belgesiyle kanıtlayan firmamız TSE belgesi ile de müşteri memnuniyetini ve beklentilerini maksimum seviyeye çıkartmak sürekli iyileştirme çalışmalarıyla hizmet kalitesini yükletmektedir. Sektöründe yüksek kaliteyi hedefleyen firmamız bu hedefi gerçekleştirebilmek için kendi tecrübesi yanında diğer firmaların tecrübelerinden de faydalanmaktadır.

Hizmet anlayışımızdaki farklılığımızın teminatı şimdiye kadar çalıştığımız resmi ve özel kuruluşlar olmak üzere nakit bazında talep edeceğiniz her türlü donanıma sahip personel ve araç parkımızdır.