NELER YAPIYORUZ ?

SİGORTA HİZMETLERİ

Günümüz İstanbul trafiğinde araç sahibi olmak birçok zorluğu beraberinde getirmektedir. Özellikle günümüzde birçok etken aracımızı tehdit altına almaktadır. Dolayısıyla araçlarımızın kasko sigortası ile garanti altına alınmasının ne kadar büyük önem arz ettiği ortadadır.

Şirket olarak bizler kasko konusunda bütün imkânları sizlere sunarak bütün personelimizle sizlere hizmet etmeyi kendimize ilke edinmiş bulunmaktayız.

Türkiye çapında 1996 dan beri sizlere üstün ve kaliteli hizmet sunmaktayız.Günümüzde artan hırsızlık ve kaza olayları sonucunda kasko sigortası araçlarınız için kaçınılmaz bir hale gelmiştir.

Kasko sigortası yaptırmak isteyen tüm araç sahipleri bizlere ulaşarak en uygun sigorta poliçesi teklifi alabilirler. Aracınıza en uygun olabilecek sigorta indirimlerinden yararlanma imkânı sunarak poliçe teklifi ile aracınızı güvence altına alabilirsiniz.

Tek bir poliçe ile aracınız için ihtiyaç duyabileceğiniz tüm sigorta teminatlarına bir arada, üstelik benzersiz avantajlarla sahip olabilirsiniz.

Satın alacağınız poliçe ile aşağıdaki tüm risklere ve daha fazlasına karşı teminat altına alınacaksınız.

> Çarpma, çarpılma, yanma, çalınma
> Sigara ve benzeri zararlar
> Yetkili olmayan kişilerce çekilme
> Deprem ve yanardağ püskürmesi
> Sel/su baskını
> Yardım Hizmet Paketi (Asistance)
> Araçta Bulunan Özel ve Değerli Eşyalara Koruma
> Eskime payı düşülmeyecektir
> Mini Onarım (Auto King)
> Kiralık araç hizmeti (Aracınızın tamiri süresince, ücretsiz ikame araç temini hizmetidir)
> Hasarsızlık indirimi koruma klozu:
> Araç anahtarlarının ele geçirilmek suretiyle çalınması veya çalınmaya teşebbüs edilmesi,
> Aracın dolandırıcılık yoluyla çalınması ve/veya araç anahtarının dolandırıcılık yoluyla ele geçirilmesi suretiyle aracın çalınması veya çalınmaya teşebbüs edilmesi,