image 01

Firmamız güvenli, konforlu hijyenik araçları ve eğitimli, profesyonel, güler yüzlü kadrosuyla çalıştığı kurumlara hizmet vererek bu kurumların taktir ve güvenini kazanmaktadır.

image 02

Öğrenci Servis Taşımacılığı

Öğrencilerimiz için eğitim çağı, özveri gerektiren bir süreçtir. Öz Ulusoy Turizm olarak biliyoruz ki; öğrencilerimizin eğitim aldığı kurum kadar bu kuruma ulaşımda sahip olduğu standartlarda çok önemlidir.

image 03

Araç Kiralama

Araç kiralamanın başlıca avantajlarını düşünürsek, kiralama işleminin şirketlere ne oranda katkı sağladığını görebilirsiniz. 365 gün 24 saat kesintisiz yol desteği alır, Nerede olursanız olun, arkanızda Özulusoy gücünü hissedersiniz.

image 04

Sektöründe öncü birçok yerli ve yabancı müşterilerimizin misafirlerini havalimanında karşılanması, otel transferleri , firma ve kurum ziyaretlerini çeşitli kapasitelere sahip araçlarımız ile deneyimli, güvenilir ve özel olarak eğitilerek seçilmiş konusunda uzman personellerimiz tarafından sağlanmaktadır.

image 05

Vip Transfer Hizmetleri

Şirketimiz protokol taşımacılığı, kongre, seminer organizasyonlarında veya bunların dışında bireysel olarak kişi veya grupların havaalanı transferlerini gerçekleştirmektedir. Bu transferler esnasında araç seçeneği olarak otomobil, VIP otomobil, minibüs, VIP minibüs, midibüs veya otobüs seçenekleri sunulmaktadır.

image 06

Sigorta Hizmetleri

Günümüzde araç sahibi olmak birçok zorluğu beraberinde getirmektedir Birçok etken aracımızı tehdit altına almaktadır. Dolayısıyla araçlarımızın kasko sigortası ile garanti altına alınmasının ne kadar büyük önem arz ettiği ortadadır. Şirket olarak bu konuda bütün personelimizle sizlere hizmet etmeyi ilke edinmiş bulunmaktayız.