NELER YAPIYORUZ ?

TUR VE GEZİ HİZMETLERİ

Şirketimiz; kişi, kurum ve kuruluşlara özel tur hizmetlerinde yurtiçine veya yurtdışına yönelik özel turlara araç temini sağlamaktadır.

Sektöründe öncü birçok yerli ve yabancı müşterilerimizin misafirlerini havalimanında karşılanması, otel transferleri , firma ve kurum ziyaretlerini çeşitli kapasitelere sahip araçlarımız ile deneyimli, güvenilir ve özel olarak eğitilerek seçilmiş konusunda uzman personellerimiz tarafından sağlanmaktadır.

Bu kapsamda; kurum ve kuruluşların hazırladıkları özel programlar çerçevesinde yurtdışı turlarına, vakıf ve derneklerin düzenledikleri gezi programlarına, hafta sonu ve günübirlik gezilere araç temininde bulunmaktadır.

Özel gezi ve tur organizasyonlarında uzun yıllar bu sektörün içinde çalışanlardan oluşan ekibimizle birlikte beklentileri karşılamaktayız.

Programın nerede başlayıp nerede biteceğine kendinizin karar vereceği bu özel turlara, Özulusoy turizm güvencesiyle, profesyonel sürücü ve modern filosundan seçeceğiniz araçlarla konforlu bir yolculuğa çıkabilirsiniz.

Okul gezilerimizi öğretmenlerimizin istediği tarihlerde istediği bölgelere düzenlemekteyiz. Özulusoy turizm olarak profesyonel yaklaşımımızla konusunda uzman ekibimizle birlikte öğrencilerimizin eğitimine katkı sağlamayı amaç edinmekteyiz.

Siz değerli müşterilerimize ve konuklarınıza,Transferler için sunmuş olduğumuz son model araçlarımız, yüksek kalite standartlarında donatılmış olup her çeşit konfora sahiptir.

Müşteri talepleri transfer portalımız ile alınmakta, araç ve sürücü bilgilerimiz mail ile transfer hizmeti alacak personele iletilmektedir. Ayrıca kullanmış olduğumuz bu portal sayesinde masraf merkezlerini belirleyerek her bir departmanın faturalandırmalarını ayırabilmekte sistem üzerinden geriye dönük hizmet alınan tüm ayların raporlarını müşterilerimize sunabilmekteyiz.

İstanbul’un birçok kurum ve kuruluşuna yönelik tur ve gezi organizasyon programlarını kaliteden ödün vermeden güven içinde gerçekleştirmeyi temel amaç saymaktayız.