KURUMSAL

Misyonumuz

Misyonumuz; Doğal çevreyi koruyarak ve topluma katkıda bulunarak sürdürdüğümüz personel taşımacılığı hizmetini,güvenli, konforlu, dakik yaparak lider olmaktır.Yaptığımız işi sevmemiz, zorluklara çözüm bulmamızda bize güç veriyor ve çalışanlarımızın katkılarıyla artan birikimimiz, adımızı her yerde istediğimiz gibi duyurmak için bize özgün bir ses ve soluk kazandırıyor. Geriye değil ileriye bakarak büyürken bunu çalışanlarımız ve iş ortaklarımızın tam katılımlarıyla gerçekleştirmeyi hedefliyoruz. Severek, inanarak, paylaşarak çalışıyor ve bizimle çalışanlara birlikte kazanmayı öneriyoruz.

Gerek kamu, gerekse özel sektör firmalarının her tür taşıma ve transfer gereksinimlerini karşılamak amacıyla, müşterilerinin beklentilerine çağın gerektirdiği teknolojik gelişimi
yansıtan, en doğru ve kaliteli hizmeti verebilecek şekilde çözümler üretmek ÖZULUSOY TURİZM’in misyonunun temelini oluşturur.

Müşterilerimize sağlamış olduğumuz esnek hizmet anlayışımızı, pozitif iletişim ve karşılıklı güven ortamı içerisinde, arzulanan hizmeti kabul edilebilir maliyete vererek, koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Unutulmamalıdır ki hiç bir sabit hizmet aynı kalite ile daha ucuza alınamaz.Bir hizmetin sadece fiyatına bakmak hiçbir zaman yeterli değildir.Fiyat odaklı değerlendirme anlayışı bazı aksaklıkları peşinen kabul edilmesidir.

Kendini sürekli geliştirerek, müşteri memnuniyetini en önemli hedef olarak görüp, ulaşımda en kaliteli hizmeti vermek, sektördeki liderlik vasıflarını korumak ve kontrollü büyümeyi sürdürüp lider bir taşıma firması olmak.

Vizyonumuz

Özulusoy Turizmin vizyonu, müşterilerinin ihtiyaçlarını önceden görüp doğru çözümleri zamanında sunmaya ve sürekli gelişim ilkesine dayanır.

Vizyonumuz müşterilerimizin değişken hizmet taleplerine en uygun çözümleri sunarak, uzun süreli iş ortaklıkları yaratmak ve sektöre yenilikler katıp lider kurum olmaktır.

Günümüzde firmaların büyüme ve sektörlerinde kalıcı olabilmelerinin gereği, proaktif düşünme ve hareket edebilme becerilerini geliştirmeleri ile doğrudan ilgilidir. Bunun bilincinde olan firmamız, uzun vadeli işbirliklerine dayalı, her aşamasında kaliteyi ön plana çıkaran bir çalışma modelini benimsemiştir.

Gelişmekte olan şehircilik anlayışı doğrultusunda toplu taşıma araçları her geçen gün daha çok tercih edilmektedir. Firmamız dürüstlük, emniyet ve titizlik ilkeleri ile çalışarak kamu kurumları şirketler, holdingler ve fabrikaların personellerini mesai kaybına uğratmadan evinden işine, iş yerlerinden alıp evlerine güvenli, rahat, dakik bir şekilde ulaşmalarını sağlamaktadır.

Değişen, sürekli gelişen ekonomi ve teknoloji şartlarını dikkate alarak kendini sürekli yenileyen güvenli bir kurum olmayı vizyon olarak kabul ettik.

Her geçen gün zorlaşan hayat şartları, sokağa çıktığımız anda başlayan yoğun insan ve araç trafiği, her gün işe gidip gelmek zorunda olan insanların en büyük kabusudur. Bizim amacımız bu kabusu kısa süren bir düşe dönüştürmektir.

Pazartesi sendromlarını ve cuma gününün yorgunluğunu sizlere unutturmak bunlarla bunalırken harcadığınız zamanı güvenlik duygusu içindeki huzurla geçirmenizi sağlıyoruz. En önemlisi işe gitmeyi ve işten dönmeyi sizler için keyifli bi hale getirmek istiyoruz.