İletişime Geçin: 0(212) 562 34 00

Merhaba,
1986 yılında çıktığımız bu yolda, insan taşımacılığının önemi ve zorluğunun bilinciyle edindiğimiz tecrübeyi müşterilerimize yansıtıyoruz. Bu kalite anlayışımız iş dünyasının önde gelen bir çok kurumu tarafından tercih edilmek, işlerimizi daha ileriye götürmek için daima bize itici bir güç olmuştur.

Öncelikle ifade etmek isterim ki; Öz Ulusoy , güçlü finansal yapısı ve sürekli büyüyen 5.000 araçlık geniş filosuyla, önümüzdeki yıllarda da vizyonu gereği ihtiyaç duyulan her noktada var olacak, sektörde öncü olma konumunu pekiştirecektir.

Bu doğrultuda, hizmet sektörünün gerekliliği olarak sürekli kendimizi geliştiriyor ve yeni yatırımlar yapıyoruz. Yapmış olduğumuz bu yatırımlarla çağımızın getirdiği ileri teknolojiyi tüm imkanlarımızla kullanıyor ve sektöre uyarlayarak servis taşımacılığında daima yeniliklere öncü olmaya devam ediyoruz. Taşıdığımız insanların evlerinden işyerlerine, iş yerlerinden evlerine güvenli ve huzurlu bir şekilde ulaşımlarını sağlamak bizim her daim öncelikli görevimizdir. Bu yönde gerekli tedbirleri aldığımız gibi, sürekli yenilenen filomuzla müşterilerimize rahat ve konforlu taşımacılık hizmetini sağlamaya devam edeceğiz..

Öz Ulusoy olarak; bizi bugünlere getiren tüm değerli müşterilerimize teşekkür ederiz.

Saygılarımla,
Ali ULUSOY